ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ "ЛЮДИНА ДЛЯ ЛЮДИНИ": ПІДТРИМУВАТИ, ДОПОМАГАТИ, ДБАТИ

Дата: 19.03.2024 10:56

Починаючи з листопада минулого року Міністерство соціальної політики України, Національна соціальна сервісна служба України та Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, який діє за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Європейського Союзу, з метою сприяння популяризації професії фахівця соціальної сфери, підвищення поваги до професії соціального працівника та надання цінності цій професії в українському суспільстві, проводили інформаційну кампанію „Людина для людини”. В межах кампанії було  відібрано 20 фахівців соціальної сфери, які розповіли надихаючі історії про свій професійний досвід.

Підтримувати, допомагати, дбати — ось гасло тих, хто завжди поруч, коли, здавалося б, уже нікого немає і допомоги чекати немає звідки. Жити не лише для себе, а й для того, щоб стати для іншої людини надійним плечем, а іноді й дороговказом.