Відкриття першого в громаді "Класу безпеки"

Дата: 05.04.2024 14:41

Сьогодні, 5 квітня, в Шатавському ліцеї відбулося відкриття першого в громаді "Класу безпеки".

Основною метою створення "Класу безпеки" є посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, формування здоров’язбережувальних компетентностей, знань правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, надання домедичної допомоги.

Гості, які завітали на цю подію до освітнього закладу – Маківський сільський голова Владислав ГАЛАЧИНСЬКИЙ, заступник начальника Кам'янець-Подільського районного управління головного управління ДСНС в Хмельницькій області Олексій СТРЕМІНСЬКИЙ – побажали дітям отримати у класі безпеки багато корисних знань та щасливого дитинства під мирним небом України.

На відкритті класу безпеки учні-четвертокласники ліцею декламували тематичні вірші та демонстрували веселі руханки.

Представник Червоного Хреста Дарія БАЙЦУРАК провела перший у цьому класі урок безпеки, на якому розглянули різні випадки з життя, в яких можуть опинитися діти, розповіла про алгоритм дій у таких ситуаціях.

Директор ліцею Володимир ЧОРНИЙ подякував за допомогу у створенні кабінету і запевнив, що Клас безпеки буде осередком по вивченню правил безпечної поведінки учнів у різних життєвих ситуаціях.

Діти – наше майбутнє, тож дбаймо про їхню безпеку разом!