У ШАТАВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ МАКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНІ ДОШКИ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ

Дата: 14.06.2024 14:32

Сьогодні, 14 червня 2024 року, в Шатавському ліцеї відбулося відкриття меморіальних дошок в честь загиблих Героїв, випускників освітнього закладу Андрія Нігірука та Івана Карпова.

На церемонії відкриття меморіальних дошок воїнам були присутні рідні, друзі загиблих, представники Збройних Сил України та влади, однокласники, священнослужителі, педагоги, учні та жителі громади.

Присутні на заході віддали шану Героям російсько-української війни у хвилинні мовчання та поклали квіти до меморіальних дошок загиблих.

Ці пам’ятні знаки будуть нагадувати всім поколінням про героїзм наших захисників у боротьбі за суверенітет і цілісність України.

Низький уклін Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави. У наших серцях вічно буде жити пам'ять про них.

Вічна пам’ять та шана Героям! Слава Україні! Героям Слава!