Шановні мешканці Маківської громади!

Дата: 16.07.2024 11:22

Фото без описуКП «Мета», яке здійснює збір і вивезення твердих побутових відходів, звертається до населення з проханням не викидати в контейнери неприпустимі види відходів, такі як: останки тварин, відходи життєдіяльності тварин, овочі, фрукти, квіти, рідкі відходи, масла і жири та ін. Нагадуємо, сміття з контейнерів вивозиться на сміттєвий полігон, де працівники інспектують привезені відходи та не приймають для вивантаження машину, якщо знаходять вище перелічені рештки. Особливо це стосується останків тварин.

Тому просимо громадян бути свідомими і не створювати ситуацій, що призведуть до проблем із вивозом сміття в громаді.
Дякуємо за розуміння!