До уваги ВПО!

Звертаємо увагу внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані в Маківській територіальній громаді, що з 12 квітня 2023 року в приміщені сільської ради буде видаватися гуманітарна допомога (продуктові набори) для певних категорій громадян, а саме:  •родинам з числа ВПО, в складі яких є діти до 18 років; •особи 60+; •особи з інвалідністю. ОБОВ’ЯЗКОВО! При собі мати документи (паспорт, свідоцтво про народження дитини, довідку ВПО та посвідчення особи з інвалідністю). Графік видачі: понеділок - п’ятниця з 10.00 до 16.00 год.

13:38:06 11.04.2023

До уваги жителів Маківської громади!

Запрошуємо активних громадян, представників добровольчих формувань, усіх бажаючих долучитись до робочих зустрічей в рамках проекту «Гвардія Наступу».

15:08:39 03.03.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Дунаєвецьке управління Держпродспоживслужби запрошує агровиробників та власників пасік на нараду-навчання щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів, інших засобів захисту рослин, яка відбудеться 09.02.2023 року  о 10:00 год. за адресою: м.Дунаївці, вул..Героїв Майдану (колишня МТС), б.27 (приміщення ветеринарної лікарні).

14:55:15 06.02.2023

Про проведення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності

Маківська сільська рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області повідомляє про проведення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою продажу. Земельна ділянка розташована за адресою с.Маків, вул.Воздвиженська, 73, Кам’янець-Подільського району. Цільове призначення земельної ділянки – землі промисловості (для обслуговування виробничої бази ковбасного цеху), кадастровий номер – 6821884700:04:012:0102, площа – 0,9340 га.

13:52:52 06.02.2023