РЕМ проводитиме ремонтні роботи

20.06.24 в Макові будуть проводитися ремонтні роботи на ПЛ-10кВ 26 (26 лінія електропередач), буде відсутнє електропостачання в північній та північно-західній частині села.(вулиці Воздвиженська, Лісова, Гулеватого (довжок), Затишна, Стеньгача, Північна, Щаслива, Зелена, Сагайдачного, Садова).

10:21:21 19.06.2024

Графік обслуговування громадян на віддалених робочих місцях ГУ ПФУ в Хмельницькій області

Головне Управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області, згідно Графіка обслуговування громадян на віддалених робочих місцях, у 2024 році проводить прийом громадян спеціалістом в Маківській громаді один раз в місяць – кожен другий четвер місяця з 09:00 до 13:00 години. У червні, згідно Графіка, прийом проводиться 13.06.2024 року в приміщенні Маківської сільської ради.

14:46:22 06.06.2024

Оголошення для ветеранів!

Хмельницька обласна адміністрація розробляє проект щодо безкоштовного офлайн навчання для ветеранів у напрямках ІТ (дизайн UX/UI, SMM і таргетована реклама, контекстна реклама, React JS, IT Project Managment та ін.). Тривалість навчання 2-5 місяців. Зацікавлених осіб просимо скидати свої контактні дані до 06.06.2024 на ел.адресу: makivlg@gmail.com.

16:37:37 03.06.2024

Оголошення для мешканців Маківської громади!

Завтра (30 травня) з 10:00 год. в приміщенні Маківського АЗПСМ (колишня лікарня), товариство Червоного Хреста буде видавати гуманітарну допомогу у вигляді медичних препаратів.  Звертатися можуть усі бажаючі, особливо вразливі категорії громадян (ВПО, пенсіонери, малозабезпечені та багатодітні сім'ї).

10:35:42 29.05.2024