Робоча зустріч щодо налагодження співпраці з поліцією

17 грудня 2021 року з робочим візитом до Маківської сільської ради завітав начальник відділу інспекції з особового складу  ГУНП у Хмельницькій області підполковник поліції Кузьмін Петро Петрович. Основною метою зустрічі було налагодження комунікації, співпраці поліції з Маківською сільською радою, а також, збільшення довіри громадян до поліції та безпека жителів громади вцілому. Окремим питанням обговорювали запровадження на території громади проекту поліцейського офіцера громади.

14:49 17.12.2021

Робоча зустріч щодо належного забезпечення керівниками закладів освіти пожежної та техногенної безпеки

14 грудня 2021 року у приміщенні актової зали 2 державного пожежно-рятувального загону пройшла зустріч фахівців Кам'янець-Подільського районного управління та керівників освіти щодо належного забезпечення керівниками закладів освіти пожежної та техногенної безпеки.

09:54 16.12.2021

Нарада з керівниками закладів освіти Маківської ТГ

15.12.2021 року в приміщенні Маківського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум" проведено нараду з керівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти. На порядку денному розглядались наступні питання:

08:05 16.12.2021

Робота по облаштуванню вуличного освітлення продовжується

На чисельні звернення мешканців громади продовжено роботу по облаштуванню вуличного освітлення. Станом на сьогодні здійснено монтаж лінії вуличного освітлення по вулиці Гулеватого (від Довжка до перехрестя вулиці Стеньгача) та провулок Кармелюка, що у селі Маків. Матеріали закуплені за кошти місцевого бюджету, монтаж лінії вуличного освітлення здійснювався власними силами. Загальна протяжність вуличного освітлення близько 1 км. Робота по даному напрямку не завершується, і є актуальною для мешканців громади.

10:41 15.12.2021

Засідання комісії з питань виплати заробітної плати, зайнятості населення та контролю по сплаті місцевих податків і зборів Маківської сільської ради

Сьогодні відбулось засідання комісії з питань виплати заробітної плати, зайнятості населення та контролю по сплаті місцевих податків і зборів Маківської сільської ради за участю начальника Дунаєвецької Державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Хмельницькій області Наталії Баранюк. Під час зустрічі обговорили питання щодо сплати податків фермерськими господарствами, в тому числі: єдиного податку та ПДФО з найманих працівників. Також розглянуто питання  стосовно стану заборгованості із сплати місцевих податків та зборів та зміни Податкового законодавства.  За результатом проведеної роботи надано пропозиції для визначення шляхів, механізмів та способів вирішення питань щодо своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості.

13:07 14.12.2021