Підтримка сільського господарства у 2021 році

Верховна рада проголосувала проект закону №5197-2, яким перенаправляє 6,87 млрд грн на відновлення роботи Міністерства аграрної політики та продовольства України, зокрема на підтримку агропромислового комплексу (АПК). Далі…

12:46 17.04.2021

Малий та середній бізнес повинен відчувати підтримку з боку влади

Запрошуємо підприємців Маківської сільської громади 20 квітня 2021 року о 9:30 взяти участь  в онлайн-конференції “Політика розвитку МСП на регіональному та місцевому рівнях: рекомендації та інструменти”, попередньої зареєструвавшись за посиланням: https://bit.ly/2Oua9bE.

10:33 17.04.2021

Працевлаштування учасників АТО/ООС

У Хмельницькій обласній службі зайнятості учасникам АТО/ООС гарантують сприяння у легальному працевлаштуванні, індивідуальний підхід та психологічну підтримку. Зокрема демобілізованим військовослужбовцям надається ціла низка послуг, а саме:

15:52 16.04.2021

Громадський прийом для жителів Маківської громади

Депутат Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко проводитиме громадський прийом для жителів Маківської громади 22 квітня о 13:00 в будинку культури за адресою: с. Маків, вул. Воздвиженська, буд. 26. У зв'язку із поширенням коронавірусної хвороби просимо попередньо записатися на прийом за номером телефону: +38 097 8809278, аби уникнути скупчення людей.

19:10 15.04.2021

УВАГА!!! GOVID-19

Кількість хворих на COVID-19 по Маківській територіальній громаді станом на 15.04.2021 р. становить 54 особи. За попередню добу виявлено нові випадки захворювання по с. Маків -1 особа. Про ситуацію по Хмельницькій області та Україні читайте далі.

15:34 15.04.2021

Щоб ЗЕМЛЯ була у квітах.

Сьогодні на толоку зібрались працівники сільської ради та закладів культури, аби прибрати парк біля будівлі сільського будинку культури. І в принципі не така вже й визначна подія, аби про неї повідомляти на сайті, але… дуже хочеться поділитися враженнями.

23:29 14.04.2021

Алгоритм дій щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, права на які виникли до 1 січня 2013 року

З метою забезпечення належного захисту державою суб’єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їх прав, створення сприятливих умов для ведення бізнесу відповідно до УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №542/2019  від 22.06.2019р. "Про заходи щодо протидії рейдерству" а також в зв'язку з впровадженням з 1 липня 2021 року ринку земель сіільськогосподарського призначення, Пропонуємо власникам та землекористувачам усіх форм власності перевірити наявність в Державному земельному кадастрі інформацію щодо наявності зареєстрованих земельних ділянок шляхом перегляду Публічної кадастрової карти, та у разі відсутності здійснення державної реєстрації земельних ділянок в Державному земельному кадастрі здійснити покрокові дії, вказані нижче

15:30 14.04.2021

Статус безробітного через додаток «Дія»: покрокова інструкція

Державні послуги онлайн – це швидко та зручно. Онлайн-портал «Дія» надає можливість спростити процедуру звернення безробітних до центрів зайнятості для реєстрації і призначення допомоги по безробіттю. Для отримання послуги необхідно здійснити 9 кроків:

15:57 13.04.2021

УВАГА!!! GOVID-19

Кількість хворих на COVID-19 по Маківській територіальній громаді станом на 09.04.2021 р. становить 77 осіб. За попередню добу виявлено нові випадки захворювання по с. Маків -11 осіб, с. Шатава – 2 особи, с. Слобідка Рахнівська – 3 особи. Про ситуацію по Хмельницькій області та Україні читайте далі.

15:32 09.04.2021