100 днів роботи. Інтерв'ю з сільським головою.

17 листопада 2020 року відповідно до рішення сесії Маківської сільської ради №2-1/2020 було визнано повноваження сільського голови Галачинського Владислава Станіславовича. Отже, перші кроки зроблено. 100 днів на посаді. Яким був цей сто-денний «марафон»? Сьогодні ми й поговоримо про це з Владиславом Станіславовичем.

18:24 26.02.2021

«Поліцейський офіцер громади»

24 лютого 2021 року до громади завітали заступник начальника Дунаєвецького відділення поліції Коверда Василь Володимирович та начальник сектору превенції, майор поліції Олійник Олександр Олександрович. Метою візиту стало питання створення в громаді поліцейської станції відповідно до проєкту «Поліцейський офіцер громади».

21:01 24.02.2021

Зустріч з представниками ТОВ «Енселко Агро»

23 лютого 2021р. відбулася зустріч представників ТОВ «Енселко Агро» з орендодавцями, на якій власники земельних часток (паїв) мали можливість обговорити питання виплати орендної плати, надання матеріальної допомоги на лікування, укладання додаткових угод до договорів оренди. До вуличного зібрання, долучився сільський голова Галачинський В.С.

11:55 24.02.2021

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ВЕБІНАРИ

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Радою бізнес-омбудсмена заплановано проведення низки Всеукраїнських вебінарів для представників бізнесу, на яких розглядатимуться податкові та митні питання, дії правоохоронних органів, державних регуляторів, місцевих органів влади.

16:22 09.02.2021

Інформації      для      виборців      щодо місцезнаходження відділу ведення Державного реєстру виборців

Інформації для виборців щодо місцезнаходження відділу ведення Державного реєстру виборців

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 26.01.2021 №24 "Про заходи щодо забезпечення виконання вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців" у зв'язку зі змінами адміністративно-територіального устрою України, утворенням та реорганізацією районних державних адміністрацій" для здійснення відділами ведення Державного реєстру виборців (далі-Реєстр) щомісячного поновлення, опрацювання бази даних Реєстру та звернень виборців, повноваження щодо ведення Реєстру від відділу ведення Реєстру, утвореного районною державною адміністрацією, що припиняється, переходять до відання відділу ведення Реєстру, утвореного районною державною адміністрацією нового району.

08:13 09.02.2021

Відбулось ознайомлення кандидатів на заміщення вакантної посади директора Маківського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум" із закладом та трудовим колективом

02.02.2021 року, відповідно до рішення конкурсної комісії від 18.01.2021 року, відбулось ознайомлення кандидатів на заміщення вакантної посади директора Маківського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум" із закладом, його трудовим колективом та представниками громадського самоврядування.

12:43 03.02.2021

З 12 січня 2021 року в Маківській сільській раді почав функціонувати фінансовий відділ як відокремлена юридична особа публічного права. Відтепер саме фінансовий відділ буде виконувати функції з планування, складання, виконання бюджету громади, контроль за витрачанням коштів розпорядниками бюджетних коштів.

08:53 27.01.2021