Дата: від до Скинути

Графік обслуговування громадян на віддалених робочих місцях ГУ ПФУ в Хмельницькій області

Головне Управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області, згідно Графіка обслуговування громадян на віддалених робочих місцях, у 2024 році проводить прийом громадян спеціалістом в Маківській громаді один раз в місяць – кожен другий четвер місяця з 09:00 до 13:00 години. У квітні, згідно Графіка, прийом проводиться 11.04.2024 року в приміщенні Маківської сільської ради.

09:28 09.04.2024

Відбір для навчання за Програмою “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення”

Громадська організація «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів та ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» (далі - Сертифікатна програма). Старт навчання запланований на 22 квітня 2024 року. Прийом заявок триватиме до 08 квітня включно.

14:27 05.04.2024

Чергова подяка громаді від військових

До Маківської громади завітав представник 3-ї окремої штурмової бригади  зі словами вдячності мешканцям громади, депутатському корпусу, виконавчому комітету та працівникам апарату Маківської сільської ради за надану допомогу.

10:22 04.04.2024

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

29.03.2024 відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» АТ «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля шляхом розміщення в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, стосовно планованої діяльності з спорудження енергоблоків №5 і №6 на майданчику Хмельницької АЕС із застосуванням технічних характеристик реакторної установки типу АР1000 компанії Westinghouse Electric Company з метою подальшої експлуатації та вироблення електроенергії.

09:10 04.04.2024