9 листопада з нагоди професійного свята привітали працівників культури

Почесною грамотою Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджено директора Маківського сільського будинку культури Мазура Віталія Анатолійовича та завідувача Блищанівським сільським клубом Гавщук Тетяну Володимирівну за вагомий внесок у розвиток і популяризацію української культури, організацію культурного дозвілля громадян.

10:46 10.11.2022

Заходи економного використання електроенергії населенням, підприємствами, установами та організаціями в період воєнного стану

Пропозиції щодо заходів стосовно економного використання електроенергії населенням, підприємствами, установами та організаціями в період воєнного стану:

14:44 08.11.2022

Допоможемо зупинити домашнє насильство

У відповідності до вимог Закону України «Про безоплатну правову допомогу»  право на всі види правових послуг передбачених відповідним законом мають особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

11:56 08.11.2022