Щодо порядку організації харчування у закладах освіти

27 жовтня 2022 року за участі голови сільської ради Владислава Галачинського, начальника відділу з гуманітарних питань Лілії Срібняк, начальника фінансового відділу Ольги Гав’юк, головного бухгалтера сільської ради Лариси Вапняр, спеціаліста з публічних закупівель Альони Проскурівської відбулася робоча нарада з керівниками дитячих закладів освіти та комірниками закладів загальної середньої освіти щодо порядку організації харчування у закладах освіти територіальної громади. В ході наради розглянуто ряд питань, а саме: постачання харчових продуктів, планування та організація харчування, здійснення контролю за дотримання норм харчування, заповнення та ведення технологічних карт, ведення обліку здобувачів освіти/дітей, що забезпечуються безоплатним гарячим харчуванням за рахунок бюджетних коштів, приготування та реалізація готових страв, обіг харчових продуктів.

09:05 28.10.2022

Період одноразового (спеціального) добровільного декларування продовжено до 01 березня 2023 року

Верховна Рада України продовжила на пів року період одноразового (спеціального) добровільного декларування – до 01 березня 2023 року (раніше передбачалося проведення такого декларування до 01 вересня цього року).

08:55 28.10.2022

ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ПОТРІБНІ ЗАЯВА ТА ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДОХОДИ

За рішенням Уряду з 1 жовтня 2022 року розпочато поетапну передачу функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. Так, вже  з жовтня Фонд здійснює виплату призначених  органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг. Виплати будуть проводитись незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером чи ні. Наразі, до 1 грудня 2022 року  порядок  звернення за призначенням субсидій та, власне, механізм призначення житлових субсидій та пільг не змінюється.

09:15 26.10.2022

Огляд закладів освіти села Слобідка-Рахнівська

25 жовтня 2022 року в рамках робочого візиту начальником відділу з гуманітарних питань Маківської сільської ради Лілією Срібняк та фахівцем сільської ради відвідано Слобідкорахнівську гімназію та дошкільний навчальний заклад «Калинка». Спеціалісти сільської ради ознайомилися з роботою навчальних закладів, а саме оглянули матеріально-технічну базу, проведення освітнього процесу, виховного процесу, харчування дітей, підвоз здобувачів освіти до навчального закладу, функціонування укриття.

08:57 26.10.2022

Відкритий конкурс на отримання міні-грантів «Підтримка ініціатив спільнот у вирішенні проблем, пов’язаних з підготовкою до зимового періоду»

Альянс оголошує прийом заявок на участь у відкритому конкурсі на отримання цільової благодійної допомоги (міні-грантів) «Підтримка ініціатив спільнот у вирішенні проблем, пов’язаних з підготовкою до зимового періоду».

09:29 25.10.2022

Начальником відділу з гуманітарних питань проведено нараду на базі Шатавського ліцею

Сьогодні начальником відділу з гуманітарних питань Маківської сільської ради Лілією Срібняк проведено чергову робочу нараду на базі Шатавського ліцею за участю директора Володимира Чорного, начальника служби у справах дітей Олени Борщун, педагогічних працівників та фахівця сільської ради. Спеціалісти сільської ради ознайомилися з роботою навчального закладу та 2 груп дошкільного навчального закладу «Сонечко», які розташовано в приміщенні ліцею, порядок денний наради включав розгляд питань проведення освітнього процесу молодшої та старшої ланки, виховного процесу груп продовженого дня, харчування дітей, початок та проведення опалювального сезону, функціонування укриття.

16:10 24.10.2022