Увага! Конкурс для творчої учнівської молоді "За нашу свободу"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1452 від 24.11.2020 року «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) з обов’язковим виконанням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2»,    15 листопада 2021 року у місті Києві відбудеться фінальний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу». Умови проведення додаються.

10:40 09.09.2021

Святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України у Маківській громаді

Цьогоріч у Маківській громаді відбулось святкування двох найпатріотичніших святкувань - 23 серпня - День Державного Прапора України та 24 серпня - 30-та річниця Дня Незалежності України! Наші предки вибороли цю незалежність, наші воїни відстоюють її і сьогодні. На жаль, наша Державність не далася нам легко, але саме завдяки героїзму наших співвітчизників, ми зараз маємо привід відзначати ці урочисті дні, і низько вклонятися нашим героям!

11:49 27.08.2021