Оголошення

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Маківська сільська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Маківської сільської ради з 01.01.2022 року».

17:04 14.05.2021

Прийом та обслуговування громадян представником головного управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області

До відома мешканців Маківської територіальної громади. 13 травня 2021 року, а також кожен другий та четвертий четверг місяця, з 9:00 до 13:00 за адресою вул. Воздвиженська, буд. 22 (адміністративне приміщення Маківської сільської ради) буде здійснюватись прийом та обслуговування громадян представником головного управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області.

17:30 12.05.2021

Обробка посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів

Шановні мешканці сіл Маків, Шатава, Слобідка Рахнівська! Повідомляємо Вас, що ТОВ "Енселко Агро" з 15 по 21 травня 2021 року з 20 години вечора до 10 години ранку буде проводити обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів на полях за межами населеного пункту Шатава. На територію оброблених ділянок дозволяється виходити, випасати худобу та птицю, здійснювати сінокіс та проводити ручні роботи на суміжних ділянках не раніше 26 травня 2021 року. Детальніша інформація у доданому документі.

17:28 12.05.2021

Про епідемічну ситуацію у громаді

З 6 травня Харківська та Хмельницька області виходять з «червоної» зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19! Також Чернігівська область переходить у «помаранчеву» зону епіднебезпеки. «Червона» зона карантинних обмежень діятиме у 3 регіонах України, «жовта» — у 9. Рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Маківської сільської ради від 6 травня 2021 року дивіться у Протоколі №5

17:58 06.05.2021

Обробка посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів

Шановні мешканці села Шатава! Повідомляємо Вас, що ТОВ "Енселко Агро" з 8 по 12 травня 2021 року з 20 години вечора до 10 години ранку буде проводити обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів на полях за межами населеного пункту Шатава. На територію оброблених ділянок дозволяється виходити, випасати худобу та птицю, здійснювати сінокіс та проводити ручні роботи на суміжних ділянках не раніше 17 травня 2021 року. Детальніша інформація у доданому документі.

10:10 06.05.2021

До відома мешканців Маківської територіальної громади!

З травня по вересень 2021 року для всіх хто отримує та бажає отримувати житлову субсидію необхідно подати перелік документів для її призначення (нарахування житлової субсидії буде здійснюватися починаючи з травня 2021 року). Перелік документів дивіться далі:

16:11 30.04.2021

Обробка посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів

Шановні мешканці сіл Слобідка Балинська, Маків, Слобідка Рахнівська, Слобідка Залісецька! Повідомляємо Вас, що ТОВ "Ситний Двір 2004" з 18 години 5 травня по 6 травня 2021 року буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів на полях за межами населених пунктів Слобідка Балинська, Маків, Слобідка Рахнівська, Слобідка Залісецька. На територію оброблених ділянок дозволяється виходити та проводити ручні роботи на суміжних ділянках не раніше, ніж через 3 дні, випасати худобу та птицю, здійснювати сінокіс не раніше, ніж через 10 днів. Детальніша інформація у доданому документі.

09:19 30.04.2021

Обробка посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів

Шановні мешканці сіл Маків, Шатава, Слобідка Рахнівська! Повідомляємо Вас, що ТОВ "Енселко Агро" з 1 по 7 травня 2021 року буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів на полях за межами населених пунктів Маків, Шатава, Слобідка Рахнівська. На територію оброблених ділянок дозволяється виходити, випасати худобу та птицю, здійснювати сінокіс та проводити ручні роботи на суміжних ділянках не раніше 13 травня 2021 року. Детальніша інформація у доданому документі.

19:01 26.04.2021