Дата: від до Скинути

Засідання комісії з питань легалізації заробітної плати, зайнятості населення та контролю за сплатою місцевих податків та зборів

8 липня відбулося засідання комісії з питань легалізації заробітної плати, зайнятості населення та контролю за сплатою місцевих податків та зборів Маківської сільської ради у складі керівництва і працівників Маківської сільської ради, фінансового відділу сільської ради та начальника Дунаєвецької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області.

16:19 08.07.2021

Урядова гаряча лінія!

В Україні за телефонним номером 1547 цілодобово та безкоштовно діє Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей

10:09 06.07.2021

До відома операторів ринку!

Відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Дунаєвецького районного управління повідомляємо про необхідність проведення державної реєстрації потужностей з первинного виробництва відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

15:37 01.07.2021