Щорічна акція «За чисте довкілля»

Просимо мешканців Маківської громади долучитися до щорічної акції «За чисте довкілля» (з дотриманням протиепідемічних заходів), оголошеної рішенням виконавчого комітету Маківської сільської ради від 31.03.2021 р. №15. Із Заходами з благоустрою на території Маківської сільської  ради на 2021 рік та Переліком закріплених територій за підприємствами, установами, організаціями Маківської  громади щодо благоустрою та санітарної очистки територій можете ознайомитись за посиланням.

16:54 06.04.2021

УВАГА!!! GOVID-19

Кількість захворівших на COVID-19 по Маківській територіальній громаді станом на 02.04.2021 р. становить 126 осіб. За попередню добу виявлено нові випадки захворювання по с. Маків - 6 осіб, с. Шатава - 8 осіб, с. Михайлівка - 1 особа, с. Чечельник - 6 осіб.

15:18 02.04.2021

П Р О Т О К О Л    № 2  позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій Маківської сільської ради.

П Р О Т О К О Л № 2 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Маківської сільської ради.

26 березня  2021 року під головуванням сільського голови Галачинського В.С. було проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Маківської сільської ради, на якому розглянуто 2 питання: 1. Про заходи запобігання  поширенню на території Маківської сільської територіальної громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої COVID-19; 2. Про попередження спалювання сухого листя та іншої рослинності у весняно-осінній період. Заходи щодо запобігання, протидії пожежам лісів і сільгоспугідь у пожежонебезпечний період 2021 року. З протоколом засідання комісії можна ознайомитись за посиланням:

14:29 02.04.2021

Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області інформує

Органи Пенсійного фонду України щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи проводять перерахунок пенсій тим, хто на 1 березня поточного року набув право на проведення перерахунку, передбаченого абзацами першим-третім частини 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» на найбільш вигідних умовах.

14:14 02.04.2021

УВАГА!!! GOVID-19

Кількість захворівших на COVID-19 по Маківській територіальній громаді станом на 31.03.2021 р. становить 90 осіб, в тому числі 3 дитини. З них 2 - госпіталізовано, 72 - лікуються амбулаторно, 16 - одужало. 30.03.2021 р. виявлено нові випадки захворювання по с. Маків - 9 осіб, с. Шатава -9 осіб, с. Слобідка Рахнівська - 1 особа, с. Михайлівка - 1 особа, с. Блищанівка - 1 особа. Далі по тексту до вашої уваги статистика по Хмельницькій області та Україні.

11:33 31.03.2021

СПАЛЮВАННЯ ЛИСТЯ, СУХОЇ ТРАВИ ТА ПОБУТОВОГО СМІТТЯ КАРАЄТЬСЯ ЗАКОНОМ.

Щорічно, з приходом весни в містах та селах, на полях, пагорбах, вздовж доріг рухаються вогняні «фронти», які знищують на своєму шляху все живе. Коли спалюється сухостій, то гине вся мікрофлора, що зазвичай бере участь у важливих біологічних процесах. Земляний родючий покрив, на якому спалюють траву, відновлюється лише через 5-6 років. Окрім того, в середовище викидаються речовини, що виділяються в процесі горіння та є шкідливими для органів дихання. Діяння від самовільного й неконтрольованого спалювання рослинних залишків та побутового сміття становить велику небезпеку, завдає великої шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період. Спалювання рослинних залишків та побутового сміття суворо заборонене і тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

10:03 31.03.2021

Засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Шановні жителі громади, доводимо до вашого відома, що в зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в громаді та області загалом, через зростання захворюваннь на Сovid-19, на засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 26 березня 2021 року, було прийнято рішення про запровадження дистанційного навчання у школах та дотримання жорстких карантинних норм для усіх жителів громади, з якими ви можете ознайомитись у доданому документі.   https://rada.info/upload/users_files/04406466/d7af9aaa9252a16f0ba703013a0e6712.pdf

17:33 26.03.2021