Новини
08 Червня, 2022 р., 09:15
Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної політики України запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.
08 Червня, 2022 р., 09:12
Чи передбачено кримінальну відповідальність за правопорушення, скоєні під примусом?
06 Червня, 2022 р., 15:34
06 Червня, 2022 р., 14:11
Маєте бізнес або плануєте відкривати? На Гіді є низка потрібних для вас держпослуг, що будуть актуальні під час війни.
Добірка — нижче.
Для ФОП:
01 Червня, 2022 р., 15:16
Шановні мешканці та гості Маківської громади!
01 Червня, 2022 р., 08:09
Шановні мешканці громади!
Нагадуємо, що в умовах воєнного стану суворо заборонено публічне обговорення у соцмережах, відео- чи фотофіксація військових, військової техніки, озброєння, бойових припасів та ін., якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі Генеральним штабом Збройних сил України чи Міністерством оборони України.
Відповідно до Закону України від 24.03.2022 р. № 7189 за поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ чи інших військових формувань громадянам загрожує кримінальна відповідальність. Тому, просимо відповідально відноситись до таких даних та не працювати на користь агресора.
01 Червня, 2022 р., 08:08
1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою, і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні. Діти – це маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки. Тож хай кожне дитяче серце не буде обділене цим маленьким щастям! У День захисту дітей бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства! Ви – майбутнє нашої держави! Тож наполегливо навчайтесь, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами нашої славної України!
31 Травня, 2022 р., 14:12
Дунаєвецька ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що з 21.07.2021 року набув чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».
Нормами закону передбачена можливість цивілізованої легалізації активів, що були приховані від оподаткування.
Так, громадяни, які мають розміщені на території України та/або за її межами активи, що належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори, мають право подати одноразову добровільну декларацію.
Одноразове добровільне декларування відбуватиметься з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року. Саме протягом цього періоду громадяни зможуть подати добровільну декларацію до Державної податкової служби України (далі – ДПС). Сама декларація подається виключно в електронному вигляді.
Задекларувавши активи, декларант повинен буде сплатити збір з одноразового (спеціального) добровільного декларування, розмір якого значно менше ніж встановлений законодавством податок на доходи фізичних осіб (18%). Загальна ставка одноразового збору становить 5%, для закордонних активів – 9%, для активів у вигляді облігацій внутрішньої державної позики – 2,5%.
Склад та обсяг активів, джерела одержання (набуття) яких у разі невикористання фізичною особою права на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації вважаються такими, з яких повністю сплачено податки і збори відповідно до податкового законодавства і не здійснюються нарахування та сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, становлять:
1) активи (крім нерухомості та транспортних засобів) сумарна вартість яких не перевищує 400 тисяч грн.;
2) квартира/квартири, загальна площа якої/яких не перевищує сукупно 120 квадратних метрів;
3) будинок/будинки загальна площа якого/яких сукупно не перевищує 240 квадратних метрів;
4) технічні споруди до 60 квадратних метрів;
5) земельні ділянки в межах норм безоплатної приватизації;
6) один транспортний засіб особистого некомерційного використання (крім транспортного засобу, призначеного для перевезення 10 осіб i більше, включаючи водія, легкового автомобіля з робочим об’ємом циліндрів двигуна не менше як 3 тисячі кубічних сантиметрів та/або середньоринковою вартістю понад 400 тисяч гривень, мотоцикла із робочим об’ємом циліндрів двигуна понад 800 кубічних сантиметрів, літака, гелікоптера.