Дата: від до Скинути

Повідомленя Про проведення громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів генеральних планів населених пунктів

18:57 30.11.2023

Керівникам агроформувань Маківської громади щодо організації постів по миттю коліс автотранспорту

На виконання звернення Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області щодо недопущения виносу грунту на проїзну частину автодоріг великовантажними транспортними засобами при перевезенні зібраного урожаю сільськогосподарських культур та переробних підприємств просимо організувати в місцях виїздів з полів автотранспорту пункти по миттю коліс від бруду.

09:23 28.11.2023

Хмельницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує

Хмельницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує, що з 1 жовтня 2023 року послуги з розподілу природного газу на території Хмельницької області надає Хмельницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України», згідно з постановою НКРЕКП №1769 від 29.09.2023 року. Дію ліцензії AT «Хмельницькгаз» на розподіл газу припинено.

15:09 27.11.2023

Доступ до фінансування для аграріїв задопомогою програми USAID АГРО

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це семирічна Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл. Мета програми: прискорення економічного розвитку сільських громад України шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП).

08:25 27.11.2023

Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Традиційно з 25 листопада до 10 грудня Кам’янець-Подільський район долучається до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яку ініціював Перший всесвітній інститут жіночого лідерства 1991 року.

14:52 24.11.2023