Нафтогаз забезпечує газом більшість українців: що потрібно знати

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично. Відповідаємо на найбільш поширені питання.

08:07 18.07.2022

Українці можуть отримати до 250 тисяч гривень на власний бізнес

Обов’язковою умовою надання мікрогранту є створення 1-2 робочих місць залежно від розміру мікрогранту. Мікрогрант є безповоротною допомогою, якщо підприємець або юридична особа сплатила отриману суму гранту у формі податків та зборів. Подати заяву на отримання мікрогранту можна на Порталі Дія.

09:27 15.07.2022

Добірка держпослуг на Гіді для тих, хто хоче створити сім’ю під час війни

Повномасштабна війна тільки збільшила цінність кохання та страх його втратити. Для всіх, хто зараз гостро проживає відчуття моменту «тут і зараз» та бажання це узаконити, — держпідбірка нижче. Шлюб

16:07 12.07.2022