Дата: від до Скинути

Держпослуги на Гіді з державних послуг, що актуальні під час повномасштабної війни

Яка допомога доступна від держави та як її отримати українцям, що постраждали внаслідок війни або вимушено переїхали до інших регіонів України, можна дізнатися на Гіді з держпослуг.  Для вашої зручності зібрали добірку актуальних послуг.

13:49 16.06.2022

Необхідні для оподаткування держпослуги — на Гіді

Сплачуємо податки = рухаємо економіку = наближаємо перемогу. Зрозумілішим за цю формулу є лише держсервіс після нашої добірки на Гіді. Вона вже тут, до речі. Для оподаткування фізичних осіб:  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП)/раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)

10:09 15.06.2022

Держпраці запускає нову інформаційну кампанію "Україна працює!"

Економіка України має працювати – для підтримки армії та наближення нашої перемоги. Щоб розширити консультаційну підтримку працівників та роботодавців у важкий період воєнних дій, Держпраці запускає нову інформаційну кампанію "Україна працює!".

10:06 15.06.2022

Євросоюз та МОМ  розробили правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

Євросоюз та МОМ розробили правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної політики України  запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.

09:15 08.06.2022

Нагадування про заборону фото та відеофіксації!

Шановні мешканці громади!  Нагадуємо, що в умовах воєнного стану суворо заборонено публічне обговорення у соцмережах, відео- чи фотофіксація військових, військової техніки, озброєння, бойових припасів та ін., якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі Генеральним штабом Збройних сил України чи Міністерством оборони України. Відповідно до Закону України від 24.03.2022 р. № 7189 за поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ чи інших військових формувань громадянам загрожує кримінальна відповідальність. Тому, просимо відповідально відноситись до таких даних та не працювати на користь агресора.

08:09 01.06.2022